Materjalid

Kiirelt kuivavad köied (Quick Dry Rope)

COUTURE Quick Dry Rope’i köied on kombinatsioon punutud ja värvitud olefiinist ja akrüülist. Olefiin ja polüpropüleen on kaks tööstusliku kvaliteediga kiudu, mida kasutatakse laialdaselt paljudes tööstusharudes, sealhulgas välimööbli valmistamisel. Polüpropüleenkiud valmistatakse propüleeni molekulidest. Olefiini kiude saab toota selliste olefiini molekulide abil nagu etüleen ja propüleen. See on peamine erinevus olefiini ja polüpropüleeni vahel.

Olefiin on sünteetiliselt toodetud kiud polüolefiini molekulidest, näiteks polüpropüleenist või polüetüleenist. Seda kasutatakse tapeetide, vaipade, sõidukite sisemuse ja köite tootmiseks. Olefiinil on paljulubavad omadused: tugevus, värvikindlus ja mugavus. Lisaks on see vastupidav hõõrdumisele, päikesevalgusele, hapetele, seentele ja hallitusele. Olefiini kiud lagunevad päikesevalguse käes väga aeglaselt ja sobivad ideaalselt õuetingimustes kasutamiseks.

Quick Dry Rope’i köisi kasutatakse Diva seeria toodete valmistamiseks.

Kuidas välimööbli köiest osasid hooldada?

Olefiinist köit on lihtne hooldada. Seda saab puhastada tavaliste puhastusvahenditega. Vee- ja ilmastikukindel materjal peab vastu muutuvatele ilmaoludele, on UV-kindel ja kuivab pärast märjaks saamist kiiresti. Perioodil, kui välimööblit ei kasutata, soovitame seda hoida katte all.

${ ___('read_more_alt') }

Kõik postitused

Suvesoe õueelu

20.06.2023
Materjalid

Karastatud klaas

31.10.2022
Materjalid

SERGE FERRARI BATYLINE

03.10.2022

MUMU Group OÜ

Reg nr 14671264
KMKR EE102176722
E-mail: info@mumu.ee
Telefon: +372 6 888 617

Mööblisalong

Aadress: Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, 75306, Harjumaa

Salong on avatud kokkuleppel
Tooted Meist Kasulikku Inspiratsioon Kontakt

Facebook

Instagram

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.
Esita siit ostusoov ja saadame koheselt arve. Kui aga tekkis huvi valitud toode oma silmaga üle vaadata, külasta meie salongi aadressil Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa. Tel 6 888 617. Tasuda on võimalik ka kohapeal.

Arve andmed:

Hetkel pole ühtegi toodet lisatud ostusooviks

Email again:

Transport

Paigaldus

Pärast ostusoovi esitamist saadame Teile arve. Tarneaeg üle Eesti kõigi toodete puhul kuni 3 tööpäeva.