Kuidas Mumu alguse sai?

Otsisime oma koduaeda eristuva disainiga ilmastikukindlat välimööblit, kuid pakutavad lahendused olid ühetaolised või kallid. Lisaks veel pikad tarneajad. Otsustasime seda muuta, sest äge disain ei pea olema kallis ega pika ooteajaga.

Nüüd pakume kvaliteetset välimööblit ja inventari ka sinu aeda, terrassile, rõdule, sauna eesruumi või kodusesse spaasse. Meie mööbel sobib ka välikohvikutesse ja avalikesse spaadesse, kus kasutuskoormus on suur.

Mumu Group OÜ asutajad on Argo Ralja ja Mart Maastik.

Millist õuemööblit Mumu pakub?

Pakume modernse disaini ja tippkvaliteediga välimööblit ja õueinventari, mis on kohe laos olemas.
Oleme Kanada disainmööbli tootja Couture Jardini ametlik esindaja Soomes ja Baltimaades. 

COUTURE Jardin

COUTURE Jardin on 2009. aastal asutatud pere-ettevõte, mis on keskendunud modernse disainiga välimööbli valmistamisele. Firma loojad on Kanada disainer ja ettevõtja Normand Couture ja tema poeg Philippe. Oma äri loomisele eelnes Normand Couture’i aastatepikkune töö mööblidisaineri ja ettevõtjana.

Ka täna jagavad isa ja poeg kirge välimööbli, selle disaini ja tootmise vastu, pakkudes maailmale detailideni lihvitud disaini, uuenduslikke materjale ja suurepärast koostekvaliteeti. COUTURE Jardin on tunnustatud bränd, mis on võitnud kümneid disainiauhindasid nii Ameerikas, Aasias kui ka Euroopas.

Scoralo Parasol

Ettevõtte on loodud 1981. aastal ning on selle loomisest alates tegelenud päikesevarjude tootmisega. Aastatega kogutud teadmised  on väärtused, millele põhineb ettevõtte tänane edulugu, mida esindavad müügiesindused 70 riigis üle maailma.

Kõik tooted disainitakse, arendatakse ja toodetakse Itaalias ning tänu pika aja jooksul  välja kujunenud kvaliteedikontrolli süsteemile on päikesevarjud sobilikud kasutamiseks nii kodus kui kommertskasutuses (kohvikutes, restoranides, välispaades). 

Oluliseks eeliseks on ka varjude vähene ostujärgseteks hooldusvajadus ning kõikide vajalike kuluvosade kiire saadavus.


Tule meile külla!

Oma silm on kuningas! Kõiki näidiseid on võimalik meie salongis näha ja proovida. Kaup on laos kohe saadaval.

Otsisin terrassile midagi vahemerelikku ja teistsugust kui tavalised aiamööbli pakkumised. Internetis surfates hakkas "Curl" seeria silma oma omapärase disainiga. Käisin esinduses testimas mugavust ja kvaliteeti, peale seda oli valik tehtud!  Massiivne, elegantne, mugav ja pilkupüüdev mööbel, kus suveõhtuid nautida.

Rome, Tallinn

Ma ei oska isegi väljendada oma tänu välimööbli suhtes. Ma olen nii üli üli rahul ja õnnelik, et ma sellise valiku tegin. Naudin oma mööblit iga päev ja hilisõhtutundideni välja.

Kitty, Tallinn

Mumu.ee HUG seeria kasuks sai otsustatud omapärase disaini ja kiire tarneaja tõttu, isegi transport Hispaaniasse sai kenasti organiseeritud.

Marek, Valencia

Otsisime oma väliterrassile sobivat mööblit päris kaua. Mumu.ee eristus aga koheselt teistest nii disaini kui originaalse, omapärase stiili poolest. Valisime kaua Cuddle ja Diva seeria vahel, lõpuks sai otsustatud viimase kasuks. Meeldis ka, et kaup oli kohapeal olemas, ei pidanud tellima ega ootama.

Piret, Pärnumaa

Juba ammu oli soov, et meie uus välimööbel oleks omapärane ja kestaks kaua ning et talveperioodil oleks võimalik leida mööblile rakendust ka meie talveaias. Ostsime Loop seeria ümara nurgaga diivani koos diivanilaua ja 2 päevitustooliga ning antud komplekt meil nüüd kasutuses aastaringselt, nüüd juba 3 aastat.

Karin perega, Tartu

Mumu Groupi poolt täname kõiki, kes on meile saatnud tagasisidet nii fotode kui kirjade näol. Meeldiv näha, et et valitud tooted on leidnud omale toredad kodud ning annavad veelgi enam põhjust väljas viibimiseks.

Mart ja Argo

Tere, mööbel jäi kaunis meie maamaja aeda ja  “töötab “ hästi. Padjad kuivavad ruttu, vesi ei imbu kangasse ja pealelangevat prahti on lapiga kerge puhastada, plekke ei jää.

Piia,Haapsalu

Oleme ülimalt rahul. Ilus, kvaliteetne ja mugav.

Liivi,Tallinn

Külasta mumu Showroom'i

mumu Showroom'is on võimalik näha meie kogu pakutavat tootevalikut. Meie eeliseks on suur laoseis, mis tähendab kuni kolmapäevaseid tarneaegu.

Tutvu 2022 kataloogiga

MUMU Group OÜ

Reg nr 14671264
KMKR EE102176722
Üldmeil: info@mumu.ee

Tel +372 6888 617

Mööblisalong

Aadress: Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, 75306, Harjumaa

Showroom on avatud:
E-R 10.00 - 17.00
L-P 10.00 - 16.00

Tel +372 6888 617
Tooted Salong Meist Kasulikku Inspiratsioon Kontakt

Facebook

Instagram

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.
Esita siit ostusoov ja saadame koheselt arve. Kui aga tekkis huvi valitud toode oma silmaga üle vaadata, külasta meie salongi aadressil Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa. Tel 6 888 617. Tasuda on võimalik ka kohapeal.

Arve andmed:

Hetkel pole ühtegi toodet lisatud ostusooviks

Email again:

Transport

Paigaldus

Pärast ostusoovi esitamist saadame Teile arve. Tarneaeg üle Eesti kõigi toodete puhul kuni 3 tööpäeva.