Suvesoe õueelu

Suveootus oleks justkui universaalselt kirjutatud meie DNA-sse. See imeline aeg, ennekõike Eestis, pakub midagi ainukordset, mida pea kusagilt mujalt maailmas ei leia, eesotsas pikad valged ööd ja lokkav loodus kõikide oma andidega. Kuidas aga võtta meie kiiresti mööduvast suvest maksimum ja vahest lahkumata oma enda kodust? Mumu pakub suvist teeviita, mille järgi navigeerida, et luua parimad tingimused õueelu nautimiseks!

1. Värske õhk annab toidule uue maitse


Selles on midagi ütlemata erilist, kui saad oma lemmikroogasid nautida just vabas õhus. Hommikukohvi minutid mööduvad aeglasemalt ja ühised einetunnid venivad süüdimatult pikaks. Mänguruum on just nii suur, kui sinu koduhoov, terrass või rõdu! Ruuminappuse korral piisab vaid minimalistlikust kohvilauast ja tugitoolist, et isiklik oaas luua. Kui sinu laua taha mahub aga rohkem inimesi istuma, siis eraldatud eineala on kindlasti külastatuim paik sel suvel. Lahtikäiva söögilaua puhul ei pea muretsema ka spontaansete koosviibimiste pärast - sõbrad ja pere mahuvad alati kõik ühe laua taha istuma!


2. Hommikul kontor, õhtul Happy Hour

Me püüame suvel igat päeva ja ööd. Tihtilugu on just valgetel suveöödel need piirid ka nihutamiseks. Mumu Outdoor repertuaari kuuluvad muuseas ka kõrgemad lauad, mille taga päeval vajadusel töötoimetusi korda saata ning õhtu saabudes need toimingud külalistega asenda. Kui võõrustamine on aga sinu jaoks eraldi kunst, siis pilkupüüdev baarilett on alati omal kohal - eriti, kui see omab muuseas ka praktilist väärtust. Loop seeria baariletil on nii kõrgem kui madalam osa, mis leiab vajadusel rakendust nii kirjutuslauana kui tõsi, baariletina. Multifunktsionaalsusel on uus mõõde!
3. Sisemised lapsed õue mängima


Kas sa mäletad, kui väiksena sai puu otsa riputatud väike kiik, millel end oksade kosutavas varjus tundide viisi õõtsutatud sai? Hinges ihkame me kõik seda tunnet tagasi ja meie valikusse kuuluvad ripptoolid pakuvad vajalikku meelerahu nii pea, kui end nende sülle unistama lubad. Lisaks annab see õuealale omajagu mängulisust, millesse nakatuvad nii pisemad kui hingelt noored.


4. Pärast tormi saabub päike

Murphy seadusel on eraldi klausel, mis puudutab Eestit. Vähemasti on meile selline mulje jäänud. See põhineb paratamatusel, et suvesoojad võtavad strateegiliselt olulistel sündmustel paar vaba päeva ja kosutavad meid vihmasabinaga. Kuna meie poolt pakutav patendeeritud kangastega välimööbel on nii UV- kui niiskuskindel, siis pühime me sel puhul veepiisad ära ja kasutame õuemööblit sama innukalt edasi! Meie kliimas on kvaliteetse välimööbli soetamine väärt investeering aastateks.


5. Õuemööbli Tetris

Valides oma välimööbli moodulitena, saad sa kujundada oma õueala ümber kasvõi mitu korda päevas, sõltuvalt vajadusest. On sul tegu ootamatute külalistega või sooviga luua diivanist lamamisvoodi, et oma lõunatund hea raamatuga mööda saata - pole tarvis pead vaevata, vaid pisut mängida oma mööbliga. Kerged karkassid hõlbustavad ringitõstmist olulisel määral, niiet sinu lõplik visioon leiaks kiirelt teostuse!

${ ___('read_more_alt') }

Kõik postitused
Materjalid

Karastatud klaas

31.10.2022
Materjalid

SERGE FERRARI BATYLINE

03.10.2022
Materjalid

COUTUREtex

13.12.2021

MUMU Group OÜ

Reg nr 14671264
KMKR EE102176722
E-mail: info@mumu.ee
Telefon: +372 6 888 617

Mööblisalong

Aadress: Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, 75306, Harjumaa

Salong on avatud kokkuleppel
Tooted Meist Kasulikku Inspiratsioon Kontakt

Facebook

Instagram

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.
Esita siit ostusoov ja saadame koheselt arve. Kui aga tekkis huvi valitud toode oma silmaga üle vaadata, külasta meie salongi aadressil Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa. Tel 6 888 617. Tasuda on võimalik ka kohapeal.

Arve andmed:

Hetkel pole ühtegi toodet lisatud ostusooviks

Email again:

Transport

Paigaldus

Pärast ostusoovi esitamist saadame Teile arve. Tarneaeg üle Eesti kõigi toodete puhul kuni 3 tööpäeva.