Transport

Kiire ja keskkonnasäästlik transport

Toote lõpphinda mõjutab transport. Logistilisteks väljakutseteks on ka ajakulu, kauba võimalikud kahjustused, tarneaegade pikenemine ja teadmatus kauba asukoha ning saabumisaja suhtes. Et mööbel jõuaks sinuni võimalikult stressivabalt, siis otsustasime seda muuta.

Mis on Mumu delivering happiness transpordi kontseptsioon?

  • Tellime kogu hooaja kaubavaru korraga pealattu, saavutades kokkuhoiu nii transpordi hinnas kui ka keskkonnale mõjuvas jalajäljes. Igat toodet ükshaaval tellida on kallis ja see kajastub paratamatult toote kõrgemas müügihinnas.
  • Suuremate koguste varasel tellimisel vähendame pikkade tarneaegade riski. Kogu kaup on laos ja sinu jaoks kohe saadaval.
  • Korraldame ise oma kaupade transpordi, kontrollime kauba teekonda. Teame täpselt, millal kaup laost lahkub ning millal jõuab kliendini.
  • Koostöös ettevõttega Playcenter OÜ (www.playcenter.ee) jagame pealadu, sõidukeid ja tööjõudu, et hoida transpordikulud võimalikult madalal, säilitades samal ajal kontrolli kaupade liikumise ja teenuse kvaliteedi üle.
  • Garanteerime 3-päevase tarneaja mis tahes paika Eestis, sõltumata kauba kogusest või tellimuse arvust.
  • Kõikide tellimuste transpordi hind üle Eesti on 50 eurot, sõltumata tellimuse suurusest, ilmast või aastaajast. Kui on soov, et tooted tuppa või terrassile transporditakse ning kokku pannakse on maksumuseks 120 eurot.
Delivering happiness kontseptsiooni abil säästame keskkonda, vähendame kulusid ning tagame tellitud kauba turvalise ja kiire kohalejõudmise. Soovi korral võid mööblile salongi ise järele tulla.

${ ___('read_more_alt') }

Kõik postitused

Suvesoe õueelu

20.06.2023
Materjalid

Karastatud klaas

31.10.2022
Materjalid

SERGE FERRARI BATYLINE

03.10.2022

MUMU Group OÜ

Reg nr 14671264
KMKR EE102176722
E-mail: info@mumu.ee
Telefon: +372 6 888 617

Mööblisalong

Aadress: Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, 75306, Harjumaa

Salong on avatud kokkuleppel
Tooted Meist Kasulikku Inspiratsioon Kontakt

Facebook

Instagram

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.
Esita siit ostusoov ja saadame koheselt arve. Kui aga tekkis huvi valitud toode oma silmaga üle vaadata, külasta meie salongi aadressil Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa. Tel 6 888 617. Tasuda on võimalik ka kohapeal.

Arve andmed:

Hetkel pole ühtegi toodet lisatud ostusooviks

Email again:

Transport

Paigaldus

Pärast ostusoovi esitamist saadame Teile arve. Tarneaeg üle Eesti kõigi toodete puhul kuni 3 tööpäeva.